18129
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal. Troligen England.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk, 1800-tal. troligen england.

Kvinnor i båt på sjö. Sign. T.B.A. Duk märkt a tergo: Winsor & Newton. 51x61

Skålbildningar, färgbortfall, krackeleringar, oxiderad fernissa, bristfällig montering/dåligt spänd duk, lagning, revor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK