Per Gummeson

(Ruotsi, 1858-1928)
Per Gummeson
(Ruotsi, 1858-1928)

GUMMESON, PER, olja på olja, sign o otydl dat.

Motiv från skånsk bygata. 50 x 60.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK