185002

SKRIN MED DIVERSE, ca 15 delar, europa resp orienten, 1800-1900-tal.

Träskrin med inlagd mässingsdekor, etui av mässing för skrivdon, måttstockar, mässingsfat, stämpel, tre hänglås av järn varav ett märkt Adolf Ståhl, två opiumpipor. L 8-22.

Slitage, anlöpningar.

Lähtöhinta
1 000 SEK