Tina
185390

STOP, 2 st, tenn, bla Johan Albin Gellerstedt, Härnösand 1845.

Konande resp cylinderform, svängda handtag. Svisselerad dekor av bladdekor och Kung Oscar I:s krönta monogram. H 19-21.

Slitage, bucklor, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK