Kellot
18579
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil. 1900-tal.
VÄggpendyl, gustaviansk stil. 1900-tal.

Förgylld. Rik dekor av av bland annat rosor och blomstergirland. Krön med urna och blomster. Urtavlan märkt Elov Barck Stockholm. H 62.

Slitage. Smärre sprickor i förgyllningen. Nyckel finns.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK