Theodor Billing

(Ruotsi, 1817-1892)
Theodor Billing
(Ruotsi, 1817-1892)

LARS THEODOR BILLING, olja på duk. Sign.

Utsikt mot Kronborgs slott. 58 x 90.

Slitage. Smärre krackelyr och färgsläpp.

Lähtöhinta
15 000 SEK