Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 4 delar. Bla Löfman, Mema, Uppsala 1988 samt BÄGARE, Ryssland, 1800-tal.

Ask med lock krönt av krona ( h 6) bägare med graverad dekor av bladslingor (h 5,5) samt 2 skålar (diam 7-10).

Bucklor, slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK