18941

Hugo Carlberg

(Ruotsi, 1880-1943)
Carlberg, hugo, olja på pannå, sign.

CARLBERG, HUGO, olja på pannå, sign.

"Vårljus dag", 54 x 65.

Smärre repor. Krackelering.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK