18949
Folke Persson
(1905-1964)
Persson, folke, olja på duk, sign

PERSSON, FOLKE, olja på duk, sign.

"Grönsaksstånd i Marrakesch", 54 x 64.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK