Kellot
190458

HERRFICKUR MED KLOCKKEDJA, guld 14-18K, 1910-tal. Totalvikt ca 99 gram varav kedjan 20 gram.

Diam 4,5. Kedjans längd 36.

Slitage, innerboetten med årtalsgravyr.

Lähtöhinta
4 000 SEK