193366

FLASKSCHATULL, 1800-talets första hälft.

Björk med nyckelskylt i läder. Invändigt klätt med filt och tapet. 3 flaskor med monogramdekor. L 30, b 14, h 26. Nyckel finns.

Slitage, fanérbortfall. Knopp saknas. Går ej att låsa, Flaskor med nagg. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 200 SEK