19359
CYLINDERSTOP, 2 st, tenn, JA Gellerstedt, Härnösand 1845 resp NA Santesson, Sthlm 1850-tal.
Cylinderstop, 2 st, tenn, ja gellerstedt, härnösand 1845 resp na santesson, sthlm 1850 tal

På båda locken dekor av Oscar I:s profil. Svängda handtag. H 20.

Slitage och smärre bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK