Jean Charles Nicaise Perrin

(Ranska, 1754-1831)
Jean Charles Nicaise Perrin
(Ranska, 1754-1831)

JEAN CHARLES NICAISE PERRIN, tillskriven. Akvarell och täckvitt, sign.

Miniatyr. Damporträtt, enligt uppgift föreställande Mme Jeanne-Louise-Henriette. 11 x 8. Samtida fanerad ram med mässingsinfattning.

Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK