SKULPTURER, 3 st, gips, bl a Ruth Milles och Ivar Johansson.

Flicka med korg, kvinna med kärve samt flicka med docka. En på stensockel. H 19-24.

Slitage, nagg. Millesskulpturen med omfattande lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK