PARTI SILVER, 12 delar. Mest Sverige, 1800/1900-tal. Tot 648g

Bägare i olika modeller och storlekar var av flertalet med gåvogravyr. H 4-16 cm. 3 dosor var av en Birmingham, England 1901.

Slitage, mindre bucklor, en dosa med skadat lock.

Lähtöhinta
1 000 SEK