Taide Grafiikka
19669
OLDENBURG, ACKE, 9 st, litografier, sign o numr 86/225.
225
225
225
225
225
225
225
225
225

Serie motiv ur en teateruppsättning om Erik XIV. Bildstorl 61 x 86.

En saknar glas och har smärre kantskador på bladet. Spräckt glas på en.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 200 SEK