PARTI KONST, 4 st, blyerts och blandteknik, bla Pelle Åberg och Nils Zetterberg, sign, 1800-1900-tal.

Mansporträtt från 1800-talet. "Gumma". "Rue Boulard sedd från Boul Raspail". "Pompei". Bildstorl 17 x 22 och mindre.

Något gulnade och med smärre fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK