19757
OKÄND KONSTNÄR, 2 st, olja på duk resp pannå. Tidigt 1900-tal.
OkÄnd konstnÄr, 2 st, olja på duk resp pannå. tidigt 1900-tal.

Skymning över ljungklädda klippor resp "Engelska parken, Drottningholm". 25 x 35 och mindre.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK