Ehrnfried Wahlqvist

(Ruotsi, 1814-1895)
Ehrnfried Wahlqvist
(Ruotsi, 1814-1895)

ERNFRIED WAHLQUIST, olja på duk. Sign o otydl dat.

Landskapsbild med brygga. 46,5 x 74.

Smärre krackelyr.

Lähtöhinta
8 000 SEK