SPARBÖSSOR, 3 st. Gjutjärn. 1900-tal.

Dockteater med texten "Punch and Judy bank", kort man kraftig rondör och cylinderhatt med texten "Ransvaal money box", samt Columbus. H 14-19

Smärre slitage.

Lähtöhinta
800 SEK