Muut Muut
19833
SPARBÖSSOR, 3 st. Gjutjärn. 1900-tal.
SparbÖssor, 3 st. gjutjärn. 1900-tal.

Dockteater med texten "Punch and Judy bank", kort man kraftig rondör och cylinderhatt med texten "Ransvaal money box", samt Columbus. H 14-19

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK