19867
FAT SAMT SKÅL,Kunglig Dansk. 1900-tal.
Fat samt skÅl,kunglig dansk. 1900-tal.

Runt fat med dekor av kurtiserande par samt gud med lagerkrans, skål med öronhänklar med dekor av kurtiserande par och Amor. Målad gulddekor och bårder. Fatets diam 34, skålens H 6.

Dekoren med slitage.
Andrasortering.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK