Muut Muut
19897
KLOCKFODRAL, 4 stycken, glas och metall 1800/1900-tal.
Klockfodral, 4 stycken, glas och metall 1800/1900-tal.

Ståendes på fyra metallfötter. Sidor med slipat glas. H 7-11.

Slitage. Några fötter skeva.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK