Muut Muut
19899
KLOCKFODRAL, 4 stycken, glas och metall. 1800/1900-tal.
Klockfodral, 4 stycken, glas och metall. 1800/1900-tal.

Ett fodral med gula glassidor och runt lock. Tre med slipade glassidor, varav ett med motiv av hus i locket. H 5-9.

Slitage. Smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK