KLOCKFODRAL, 4 stycken, glas och metall. 1800/1900-tal.

Ett fodral med gula glassidor och runt lock. Tre med slipade glassidor, varav ett med motiv av hus i locket. H 5-9.

Slitage. Smärre nagg.

Lähtöhinta
800 SEK