Erik Johan Löfgren

(Suomi, 1825-1884)
Erik Johan Löfgren
(Suomi, 1825-1884)

ERIK JOHAN LÖFGREN, olja på duk. Sign och dat 1845.

Porträtt av Oscar I. 37 x 32.

Slitage, krackelerad. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
6 000 SEK