James Webb

(England, 1825-1895)
James Webb
(England, 1825-1895)

JAMES WEBB, tillskriven, olja på duk.

Båtar uppdragna på strand. 49 x 74,5.

Krackeleringar.

Lähtöhinta
6 000 SEK