Muut
199651

TESKEDAR, 6 + 15 st , silver, bl.a. Linköping 1958 samt SAMEKNIVAR, horn och läder, 4 st.

6 skedar med same-motiv och dekor av ren. Etui medföljer. Knivar med ristad geometrisk dekor. En signerad Jihgsi. L 14-21.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK