YTTERROCK, Burberry, herrmodell, 1900-talets senare hälft.

Bomull/polyester.
Trench-modell med raglanärm, dold knäppkant samt två-vägs fickor.
Även med avtagbart vinter-foder i 100% ull.

Etikettmärkt "Burberrys London, Name 48 REG 3025/CC G87C Order E 79057/5"
Ca strl 46

Omarbetad/upplagd. Bruksslitage. Foder med malhål.

Lähtöhinta
1 000 SEK