Tina
200423

PARTI TENN, 3 delar, bl a Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1932 samt 1934.

2 bägare samt skål med hänklar av Nils Fougstedt, Stockholm 1934. H 15-20.

Bucklor, slitage, invändig beläggning.

Lähtöhinta
1 500 SEK