Stockholm 1930 för Herman Bergman. Oval, godronnerad form, på locket reliefdekor av figurer. Stämplad Stockholm H B D8, L 10, h 5.
Slitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin