ROLF HANSSON, olja på papper, sign och dat -99.

"RUNT OM HUS NR 6". 30 x 40.

Alkuperä - Provenienssi

Gallerie Ahlner

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS