Pehr Hilleström

(Ruotsi, 1733-1816)
Pehr Hilleström
(Ruotsi, 1733-1816)

(klart) PEHR HILLESTRÖM, efter, olja på duk, 1800-talets första hälft.

Figurscen. Otydl sign a tergo. 52 x 42.

Krackelyrer, färgbortfall, hål, märken efter spännram.

Lähtöhinta
2 500 SEK