Kellot
20449
VÄGGPENDYL, rokokostil, märkt Linderoth Stockholm, Westerstrand Töreboda, 1900-talets mitt.
VÄggpendyl, rokokostil, märkt linderoth stockholm, westerstrand töreboda, 1900 talets mitt

Förgyllt och skuret trä i rocailleform. H 77.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK