Kellot
20449

VÄGGPENDYL, rokokostil, märkt Linderoth Stockholm, Westerstrand Töreboda, 1900-talets mitt.

Förgyllt och skuret trä i rocailleform. H 77.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
700 SEK