Sophie Stjernstedt

(Ruotsi, 1845-1927)
Sophie Stjernstedt
(Ruotsi, 1845-1927)

STJERNSTEDT, SOPHIE. Olja på duk, sign.

Solnedgång vid kusten. 43 x 61.

Lähtöhinta
2 000 SEK