205375

KYLARMÄRKEN, 2 st, Bedford, och EMALJSKYLT "Nynäs", 1900-tal.

Bedford Vauxhall Griffin badge. L 18, h 18. Bedford Lorry badge. L 47, h 13. Nynäs h 27, b 22.

Slitage. Emaljskador.

Lähtöhinta
1 000 SEK