205968

KLÄDHÄNGARE, rostfritt stål, 1930-tal.

6 hatthållare, dubbelkrokar och ställ för paraplyn. Svartmålad golvbricka av gjutjärn. H 193.

Slitage, något rostig fot.

Lähtöhinta
2 000 SEK