20693
KANNA, silver. International Silver Co.
Kanna, silver. international silver co.

Bukig med hänkel och fällock. Graverad dekor med flagga samt texten "UNITED FRUIT COMPANY". H 13.

Slitage, bucklor, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK