208284

UR, 4 st, 1800/1900-tal.

UR, 4 st, 1800/1900-tal.

Vitmetall samt fickuren med emaljerade urtavlor.
Fickur märkt Wallerius, Norrköping, diam 6,5.
Fickur märkt Hovvens Köld, Stockholm, diam 6.
Fickur märkt Romilly, A Paris, diam 3,5.
Bordsur, h 6,5.

Slitage, repade glas.

Lähtöhinta
2 500 SEK