Axel Otto Mörner

(Ruotsi, 1774-1852)
Axel Otto Mörner
(Ruotsi, 1774-1852)

AXEL OTTO MÖRNER, olja på duk. Sign och dat 1838.

"Vue af Frötuna Tegelverk". 37 x 27.

Slitage, krackelerad.

Lähtöhinta
8 000 SEK