WALTER VALENTINI, etsningar, 3 st, i mappar. Sign.

"La Città sel Sole, 6/100, 32x45
"La Porta del Tempo" 6/100, 32x45
"Storstaden" 47/100, 69x49.
Bok medföljer

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS