Adriano Bonifazi

(Italia, 1858-1914)
Adriano Bonifazi
(Italia, 1858-1914)

ADRIANO BONIFAZI, olja på duk, sign. o dat. "Capri 1883".

Flicka och flöjtspelande pojke. 92 x 63.

Smuts.

Lähtöhinta
15 000 SEK