FRIDELL, AXEL samt WICHMANN, HARRY, etsning resp gouache, sign.
Battersea Park, London, 1926. Plåtstrl ca 20 x 28. Sommarmotiv med sjö. 27 x 22.
Ej examinerade ur ram. Etsningen gulnad och med smärre fläckar.