Lennart Nyblom

(Ruotsi, 1872-1947)
Lennart Nyblom
(Ruotsi, 1872-1947)

LENNART NYBLOM, olja på duk, sign o dat -07.

Vårvintermotiv med kvinna och barn på landsväg. 92 x 73.

Buktande duk, smärre repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS