Theodore Paier

(Saksa, 18/1900-tal)
Theodore Paier
(Saksa, 18/1900-tal)

THEODORE PAIER, olja på duk, sign.

"Paysage pres de Feldkirch". 47 x 30.

Krackeleringar.

Lähtöhinta
2 000 SEK