21237
Ljusstakar, ett par, tenn, Martin Gustaf Moberg, Jönköping 1815.
Ljusstakar, ett par, tenn, martin gustaf moberg, jönköping 1815.

Urnformad, godronnerad ljushållare. Kvardatisk sockel på kulfötter. H 11.

Smärre skador, lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK