213082

OKÄND KONSTNÄR, collage med fotografier och akvarell, sign Elsie Krafft Hartman, sent 1900-tal.

Gullregn. 49x75.

Bucklig. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS