Seth R. Martin

(Ruotsi, 1886-1925)
Seth R. Martin
(Ruotsi, 1886-1925)

SETH R. MARTIN, olja på duk, sign.

Snötäckta granar. 61 x 52.

Lähtöhinta
2 000 SEK