Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
215756

SMYCKEN, 7 delar, silver, bl.a. Alton och Hroar Prydz, Norge, 1900-talets andra hälft. Silvervikt 55 gr.

Manchettknappar delvis förgyllda med små diamanter, Alton, Falkenberg, 1965. Fjärilsbrosch med emalj, Prydz. Armband l 18-19. Brosch. Jugendhänge i metall medföljer.

Ett armband av. Broschen skadad, saknar nål.

Lähtöhinta
1 200 SEK